הובלות תל אביב

הובלות קטנות בבני ברק

 

הובלות תל אביב. השכרת רכב הובלות: אם תשכירו טנדר אז אולי לא תצטרכו לבזבז כספים רבים על השכרת חברת ההובלות. לפנינו מספר עצות בשבילכם: * לבדוק רכב ההובלה שאתם בוחרים מתאים לגודל התכולה המועברת. *יש לבדוק כי קיים ביטוח של

 

הובלה על הרהיטים והחפצים השונים. *יש לבדוק כי קיים ביטוח על רכב ההובלה עצמו וזאת על פי מספר הרכב ורישיון של הרכב. *יש לבדוק מה המרחק בין מקום המוצא והיעד כמו גם עלות הדלק. כמובן שככל שמדובר במרחקים גדולים יותר כך עולה העלות. כמובן שיש גם לקחת בחשבון את זמן ההשקעה שלכם בהובלה.

 

*קבלו הצעות מחיר שונות עבור ההובלה. עדיף לכם כנראה לבחור בחברת הובלות שתוזיל לכם עלויות בכך שתוסיף את הכבודה שלכם להובלה קיימת אך אז יש צורך למצוא את התאריך והזמן הנוח וגם שהתכולה המועברת שלכם תהיה בגודל המתאים. כאשר אתם בוחרים בחברת הובלות יש להתחשב בגורמים הבאים: לבדוק כי מדובר בחברה מומלצת ובעלת הסכם כתוב, המנפיקה חשבונית ולהתייעץ איתנו דרך אתר " הובלות תל אביב הובלות בישראל". הטלפון שלנו הוא כדלקמן: 02-6446675.

http://www.hovala.co.il

http://www.0545238361.co.il/
שירותי אריזה ואחסנה מקצועיים ביותר: חשוב לזכור כי החברה שלנו מספקת גם שירותי אריזה, גם שירותי אחסנה וגם שירותים מגוונים ומתקדמים ביותר אחרים למגוון לקוחותיה השונים. כמו כן, החברה שלנו מספקת את כלל חומרי האריזה הנדרשים מבחינת הלקוח\ה וזאת ללא גביית כספים עבור כך.

מדובר גם באספת הקרטונים או הארגזים הנדרשים וגם באספקת ניילון פצפץ מיוחד לשם העטיפה של הפריטים השבירים והעדינים ביותר כך שלא יישברו או יינזקו בשום דרך במהלך ביצוע ההעמסה על גבי רכב ההובלה, במהלך ההובלה עצמה וגם במהלך תהליך הפריקה של כלל הרכוש והציוד במקום היעד.

יתר על כך, נציגי החברה המיומנים והמנוסים ביותר מספקים עצות והכוונה נאותה לביצוע נאות של האריזה במידה והלקוח\ה מחליטים לארוז בכוחות עצמם ולא להיעזר בשירותי האריזה המקצועיים ביותר אשר מספקת החברה שלנו לכלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים השונים.

חשוב גם לזכור כי כלל השירותים אשר מסופקים על ידי החברה שלנו תמיד מעוגנים בתוך ההסכם הכתוב והחתום בין החברה לבין הלקוח\ה וליד כל שירות ושירות אשר החברה מחויבת לספק ללקוח\ה מצוין המחיר הכולל של השירות וגם מפורטים כלל הגורמים אשר קובעים את המחיר הסופי של כל שירות- בין אם זה שירות ההובלה הרגיל, שירות הובלה לחו"ל , שירות הובלה באמצעות השימוש במנוף או שירותי האריזה או\ו האחסנה אשר להם זקוקים לקוחות רבים אשר אין להם זמן לארוז בכוחות עצמם או נטולי הידע לארוז באופן עצמאי ומעדיפים להפקיד את מלאכת האריזה בידיים מקצועיות יותר ובכל הנוגע לשירות האחסנה אשר מספקת החברה שלנו אז מדובר בדרך כלל בלקוחות אשר נוסעים לחו"ל לתקופה מסוימת או עוברים למשרד חדש או דירה או בית חדש ואין להם מספיק מקום פנוי עבור כלל התכולה אשר ברצונם להעביר ולכן הם זקוקים בדחיפות למקום אחסנה ראוי עבור כלל התכולה שלהם.

כמו כן, ייתכן מצב שבו אתם בעלי עסק ומשרד ואתם מוצפים בחומרים ומסמכים אשר הינם משתייכים לחומר ארכיוני ואתם זקוקים למקום אחסנה הולם עבור כלל החומרים הארכיוניים אשר מצויים ברשותכם למשך תקופת זמן מסוימת ובמיוחד עד אשר תפנו מקום פנוי אצלכם במשרד עבור החומרים הללו אשר אתם לא ממש יכולים גם לשרוף או לגנוז.

 

יתר על כך, יכול גם להיות מצב שבו אתם עומדים בפני פרידה או גירושים מבן או בת הזוג שלכם ואתם זקוקים למקום אחסנה הולם עבור כלל הרכוש והציוד שלכם למשך תקופת זמן מסוימת ובמיוחד עד אשר אתם מצליחים למצוא מקום מגורים ראוי וקבוע אשר אליו תוכלו להעביר את כלל התכולה שלכם. יתר על כך, ישנם גם בעלי עסק אשר מעתיקים את העסק שלהם למיקום חדש ועד אשר הם יתארגנו במקום החדש ויפנו מספיק מקום עבור כלל הציוד, הסחורה, המוצרים ושאר התכולה אשר ברשותם אז הם זקוקים בדחיפות למקום אחסנה בטוח ונקי למשך תקופת ההתאקלמות והסידור של המקום החדש כך שיתאים לכלל התכולה אשר ברשותכם להעביר ועד אז תכולה זו יכולה פשוט להיות מאוחסנת במחסני החברה המאובטחים והמדוברים שלנו.

 

חשוב לזכור כי גם האורזים אשר פועלים ומועסקים מטעם החברה שלנו וגם הללו אשר מעבירים את כלל התכולה שלכם למקום בטוח ונקי הינם אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים להפליא אשר ידאגו לכך שכלל הרכוש, הציוד או הסחורה או המוצרים שלכם יארזו או\ו יועברו באופן הטוב ביותר למחסן השמור, המטופח והמאובטח להפליא למשך כל תקופת זמן אשר רק הרצויה מבחינתכם. כמו כן, כל מחסני החברה הינם נגישים ביותר ותמיד ממוקמים במיקומים המרכזיים ביותר אשר נוח ביותר להגיע אליהם גם בתחבורה ציבורית וגם בתחבורה פרטית ויש גם שפע של מקומות חנייה קרוב למחסן עצמו כך שלא תצטרכו לשוטט שעות על גבי שעות ברגל בחיפוש אחר המחסן.

 

חשוב לדעת כי מחיר האריזה הסופי נקבע בהתאם לכמות התכולה של הלקוח\ה אשר מיועדת לאריזה ופר מספר השעות אשר לוקח לאורזים המיומנים להשלים את מלאכת האריזה. יתר על כך, מחיר האחסנה הסופי נקבע בהתאם למשך תקופת האחסנה וגם- למרבה ההפתעה- בהתאם לכמות התכולה אשר מיועדת להיות מאוחסנת כמו גם גודלה והנפח אשר היא תופסת במחסן והאם יש צורך בתא אחסנה בודד או ביותר מתא אחסנה אחד לשם האחסון של תכולה זו.

 

יתר על כך, חשוב לזכור כי גם מחיר האחסנה וגם מחיר האריזה הכולל תמיד מעוגנים בתוך ההסכם בינכם לבין חברת ההובלה שלכם ובמידה ואכן נגרם נזק כלשהו, למרות שחשוב להבהיר כי הסיכוי לכך הינו קלוש ביותר, אתם תהיו מפוצים לחלוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *